Uşak Su Arıtma Cihazı Hyundai HND-35 - Su Arıtma Cihazı Satış ve Filtre Değişimi | Bravo Ev Tipi Su Arıtma Sistemleri

Makaleler » » Uşak Su Arıtma Cihazı Hyundai HND-35

resimKonu
Su arıtma cihazı Hyundai HND-35 ile evinizde sağlıklı suya ulaşmanızı sağlıyoruz. En sağlıklı su arıtma cihazına en uygun fiyatlarla ulaşmak için hemen bizi arayın.
 

*RO Membran filtre kullanımı
-Ortalama debi(GPD):50, 75,100,150 GPD
-Gelişmiş TDS (toplam çözünmüş katı madde miktarı) azaltılması

*Teknik Özellikler

-Boyut : 430x510x430mm (GxDxY)
-Ağırlık : 7.5 kg – 9.5 kg

Hyundai’in tankı içinde HND-35 modeli evler ve kişi sayısının az olduğu iş yerleri için uygundur.

• Bu modelde tezgah altına yerleştirilen cihazımız, özellikle küçük mutfaklarda su şişelerinin kapladığı alandan tasarruf eder, mutfakta daha geniş yaşama alanı sağlar.
• Hyundai şık tasarımlı özel bataryası ile rahatça temiz su elde edilir. Eski günlerdeki gibi musluktan su içilebilir.
• Su depolama tankı su kesilse dahi su ihtiyacınızı karşılayacak kapasitededir.
• Yardımcı pompa, düşük su basıncı olan sularda filtreye sabit su basıncı pompalar, böylece su basıncı her zaman sabit kalır.
• Hyundai ile meyve ve sebzelerinizi içilebilir su ile yıkayabilir; musluğunuzdan akan suyu rahatlıkla çay, kahve ve yemek yapımında kullanabilir ve her şeyden önemlisi gönül rahatlığı ile su içebilirsiniz.

Filtre Özellikleri :

 

Sediment Filtre

Sediment Filtre suda bulunan toz, kum, kir, pas vb. materyallerin arındırılmasını sağlar. 1-10 micron büyüklüğündeki bulanıklığa neden olan partikülleri sudan uzaklaştırır. Doğal pamuktan Üretilmiştir.

 

Ön Karbon Filtre

Ön Karbon Filtre suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazla, atıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Ön karbon filtre yüksek performanslı karbondan oluşmaktadır ve klor, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları gibi tat ve koku değişimi sağlayan kimyasalların sudan uzaklaşmasını sağlar.

 

Son Karbon Filtre

Son Karbon Filtre sudaki istenmeyen koku ve gazların tekrar temizlendiği son karbon filtredir. Yüksek performanslı karbon sayesinde filtrasyon sonrasını koku tat bozukluklarının ortadan kaldırılmasını sağlar.

 

Membran Filtre

Membran filtre cihazınızda standart olarak 285lt/gün (75 gpd) arıtma kapasitesine sahip in-line membran kullanılmaktadır. Sudaki ağır metaller, virüsler, bakteriler ve organik kimyasallar ile insan saçının milyonda biri büyüklüğündeki partikülller ayrıştırılarak artık suyla dışarı atılır.

 

TCR Filtre

Tcr filtre Hindistan cevizi kabuğunun 1500 santigrat derecede fırınlanmasıyla elde edilen coconattan yapılmış olup suyun içime hazır hale gelmesini sağlayan doğal bir tatlandırıcıdır. Özellikle tankta bekleyen suyun tadının dengelenmesini ve istenmeyen kokuların önlenmesini sağlar.

 

SU ARITMA CİHAZI

Hyunudai su arıtma sistemleri, su arıtma cihazı hizmeti, tamir, servis, parça değişimi gibi ihtiyacınız olan her işlemi vermektedir. Su artıma cihazı satın alarak, içme suyunun kalitesini artırabileceğiniz gibi aynı zamanda ekonomik olarak taze ve sağlıklı içebilirsiniz.  Su arıtma cihazı, vücudun ihtiyacı olan mineralleri bırakarak, içme suyunda istenmeyen, toz, kir, mikro ve bakterileri temizler. PH değeri ile sağlık su olan, taze ve güzel tadı ile gönül rahatlığı ile su içebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Hyundai su arıtma cihazı almak. Bu sayede sağlıklı su tüketimine başlayabilirsiniz. Sağlığınız için, plastik veya cam şişede bekletilmiş su yerine arıtılmış taze, sağlıklı ve temiz su için.

 

HYUNDAI SU ARITMA CİHAZI

Su arıtma cihazları sayesinde plastik damacanalarda ve su söyleme derdinden kurtulabilirsiniz. Hynudai su arıtma size ihtiyacız olan taze ve sağlıklı suyu ulaştırmak için hizmet vermektedir. İster cam şişe ister plastik olsun hiç fark etmez bekletilmiş şu her zaman sağlığınıza zarar verir. Suyun taze tüketilmesi insan vücudunun yararınadır. Su içerisinde enerjinin ve minarelerin kaybolmaması için taze su tüketilmeli. Bundan dolayı su arıtma cihazı damacana göre daha faydalıdır. Sizde Hyundai su arıtma cihazları ile tanışın. Sağlık ve taze suyun yani sıra, ekonomik su ile tanışın. Damacana söylemeye gerek kalmadan kolay montajı ile her gün taze suya ulaşabilirsiniz. Sağlığınız için taze su tüketin.

HND-35 SU ARITMA CİHAZI HYUNDAI

Su arıtma cihazı Hyundai HDN-35 cihazları ile ekonomik ve sağlıklı su ile tanışın. Damacana su siparişi vermek hem zahmetli hem de ekonomik açıdan zararlıdır. Damacana suların giderek artan fiyatları yanı sıra plastik şişelerde bekletilmiş su oldukça zararlıdır. Bekletilmiş su içerisinde organizmalar yavaş yavaş oluşmaya başlar ve suyun sağlığını bozar. Su arıtma cihazı Hyundai HDN-35 ile sağlıklı, taze, minareli ve tadı güzel su içebilirsiniz. Gelişmiş karbon filtreli sayesinde su içerisindeki istenmeyen maddeleri süzerken Hindistan cevizi kabuğunun eşsiz tadı ile içimi güzel su yaratır. Kaliteli su için Hyundai ile tanışının, sağlığınıza değer verin. Sağlığını önemseyen herkes gibi sizde arıtılmış taze su ile tanışın.

Whatsapp
Hemen Ara
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır