Su Arıtma Cihazı ve Arıtmalı Su Sebil Fiyatı - Su Arıtma Cihazı Satış ve Filtre Değişimi | Bravo Ev Tipi Su Arıtma Sistemleri
Türkiye'nin en kaliteli su arıtma cihazı

Adres

Denizköşkler Mah. E-5 Yan Yol No:53/A Avcılar / İstanbul / TÜRKİYE

İletişim Bilgileri

0537 396 95 78

Email Adresimiz

info@bravosuaritma.com.tr

kurumsal@bravosuaritma.com.tr

Makaleler » » Su Arıtma Cihazı ve Arıtmalı Su Sebil Fiyatı

resimKonu
Su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebillerinin ücretleri Hyundai güvencesi ile en uygun fiyat aralıklarında belirlendi. Su arıtma cihazları musluk suyundan zararlı maddeleri arıtarak kullanıcılara temiz ve içilebilir su üretir. Su sebilleri ise anında sıcak
 

Su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebillerinin ücretleri Hyundai güvencesi ile en uygun fiyat aralıklarında belirlendi. Su arıtma cihazları musluk suyundan zararlı maddeleri arıtarak kullanıcılara temiz ve içilebilir su üretir. Su sebilleri ise anında sıcak ve soğuk su üreterek kullanıcılara istediği hizmeti vermektedir. Sadece soğuk ya da sıcak suya ihtiyaç duyulduğunda ısı kontrol düğmelerini kapatarak tasarruf edilebilmektedir. Otomatik su seviyesi kontrolü opsiyonu ile cihazın ve filtrelerin ömrünün uzamasına yardımcı olur. Hyundai en uygun su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebili fiyatı belirlediği için kullanıcılarının bütçelerini zorlamamaktadır.

Arıtmalı Sebil

Sebillerin arıtmalı modelleri hem evlerde hem de iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kullanıcılara soğuk ve sıcak suyu aynı anda sunabilen cihaz çözünmüş katı madde çözünürlüğünü azaltarak daha yumuşak içim sunar. Güvenli ısı ayarlama noktası ile aşırı ısınmayı veya aşırı soğumayı önlemektedir.

Eco mod özelliği aktif edildiğinde kullanılmadığı zamanlarda tasarruf durumuna geçerek kullanıcıların gereksiz masraf yapmalarının önüne geçer. Su seviyesinin kontrol edilmesi ile filtrelerini yormadan çalışmasını sağlamaktadır. Bu da kullanım ömrünü uzatır. Tek bir sıcaklıkta su içmek istendiğinde soğuk ve sıcak özelliklerini kapatarak daha çok tasarruf etmenizi sağlar. Arıtmalı sebil hakkında daha ayrıntılı bilgilere sahip olmak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Su Arıtma Cihazları Fiyatları

Su arıtma cihazlarının ücretleri cihaz markası ve mevcut teknolojisine bağlı olarak değişir. Kalite ve uzun filtre ömrü isteyen bireylerin aklına yüksek fiyat ödemek else de Hyundai, en cazip fiyatlardan sizlere ulaştırır. Her cihaz, suyun içerisinde bulunan zararlı olabilecek tüm maddeleri nano teknoloji ile üretilen alkali filtreler yardımıyla arındırır. Musluk suyundan berrak, kokusuz ve temiz su üretir.

Doğada bulunan doğal sularda kalsiyum ve magnezyum iyonları düşüktür. Cihazlar suyu üretirken bu iyonların miktarını azaltarak doğal yumuşaklıkta su içimi sağlar. Görünüm açısından gereksiz yer kaplamaz ve desenli modelleri ile tezgahın altında şık durur. Hyundai su arıtma cihazlarını 2.390 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. En uygun su arıtma cihazı ve su sebili fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Whatsapp
Hemen Ara
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır