Türkiye'nin en kaliteli su arıtma cihazı

Adres

Denizköşkler Mah. E-5 Yan Yol No:53/A Avcılar / İstanbul / TÜRKİYE

İletişim Bilgileri

0212 694 02 16

0531 396 51 50

Email Adresimiz

info@bravosuaritma.com.tr

kurumsal@bravosuaritma.com.tr

Makaleler » Su Arıtma Cihazı » Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

resimKonu
En iyi su arıtma cihazı içinde bulunması gereken filtrelerden birisi de 1 mikron supun filtresidir. Bu filtre sayesinde su içinde bulunan ve gözle görülmeyecek kadar küçük olan partiküller sudan uzaklaştırılır.
 

Alkali su arıtma cihazı ülkemizden popülerliği her geçen gün artmaya devam eden bir alanı temsil eder. Su arıtma cihazı nasıl çalışılır sorusu da özellikle bu kapsamda öne çıkar. Çoğu cihazda 5 filtre bulunur. Bunlar içme suyunuz için güçlü bir filtreleme sistemi oluşturduğu içi gün boyu her zaman temiz su içersiniz. Bu tür araçlarda ilk olarak ön filtre devreye girer. Bir su arıtma cihazının temel prensibi ön filtresidir. Bu filtrenin en önemli işlevi musluktan akıtılıp hazneye giren su içindeki katı ve tehlikeli cisimleri arıtmaktır. Alkali su arıtma cihazı için ön filtre olmadan tüm işlemler en iyi şekilde yerine getirilemez.

Su arıtma cihazında ikinci önemli unsur ise aktif karbon blok filtredir. Ön filtreden geçen ve arındırılan su bu filtre yardımı ile su içindeki klor gibi tehlikeli kimyasalları ayrıştırıp temizler. Böylece kötü koku ve tat gibi unsurlar da ortadan kalkar. Daha temiz ve ferah bir suya kavuşursunuz.

Diğer Önemli Filtreler ve Çalışma Prensipleri

En iyi su arıtma cihazı içinde bulunması gereken filtrelerden birisi de 1 mikron supun filtresidir. Bu filtre sayesinde su içinde bulunan ve gözle görülmeyecek kadar küçük olan partiküller sudan uzaklaştırılır. 1 mikron özelliği ile çük küçük boyutta olan partiküller rahatlıkla sudan uzaklaştırılır. En iyi su arıtma cihazı için diğer önemli filtre olan membran filtre ise ters ozmos özelliğinin önemli bir parçası olarak çalışır. Suda mevcut olan zararlı maddeler tamamen arındırılır.

Ofis su arıtma cihazı ile gün boyu temiz su sağlayabilirsiniz. Birçok marka ofis modeli için özel arıtma cihazı sağlarken artık tek bir cihaz farklı olanlarda kullanılabilir.  Özelikle ufak ofislerde ve geniş ailelerde ev tipi su arıtma cihazı kullanılabilir. Geniş aileler ve ofis için en büyük sıkıntı sürekli temiz su sağlama zorluğudur. Ofis su arıtma cihazı sayesinde bu tarz sıkıntılar olmadan yedi yirmi dört temiz suya ulaşabilirsiniz. En temiz ve sağlıklı su için su arıtma cihazı en ekonomik, sağlıklı çözümdür.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Whatsapp
Hemen Ara
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır