Su Arıtma Cihazı Fiyatları Karaman - Su Arıtma Cihazı Satış ve Filtre Değişimi | Bravo Ev Tipi Su Arıtma Sistemleri
Türkiye'nin en kaliteli su arıtma cihazı

Adres

Denizköşkler Mah. E-5 Yan Yol No:53/A Avcılar / İstanbul / TÜRKİYE

İletişim Bilgileri

0537 396 95 78

Email Adresimiz

info@bravosuaritma.com.tr

kurumsal@bravosuaritma.com.tr

Makaleler » Su Arıtma Cihazı » Su Arıtma Cihazı Fiyatları Karaman

resimKonu
Su Arıtma Cihazı Fiyatları için sitemizi ziyaret edebilir ve güncel en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz 444 78 41. Dilerseniz sizi hemen arayabiliriz.Neden en iyi su arıtma cihazı olarak hyundai su arıtma sistemi seçildi? En iyi su arıtma cihazı nasıl seçi
 

Bravo Su Arıtma cihazı Hyundai'nin özel üretim su arıtma cihazıdır.

%95 su tasarruf ile Türkiye'nin en tasarruflu su arıtma cihazı olarak tescillenmiştir. Bravo su arıtma cihazı NSF sertifikalı su arıtma cihazıdır. 
Bravo Su Arıtma filtre kartuşları, sürdürülebilirlik için WQA / ASPE / ANSI S-803'e Su kalitesi Derneği tarafından onaylanmıştır.


Size örnekle nasıl tasarruf ettiğinizi anlatalım...
Bravo su arıtma cihazı ile 1 günde 240 litre su üretebilirsiniz.
Diyelim ki , haftada 4 damacana su tüketiyorsunuz , ayda 16 damacana eder. Aylık ortalama 640 TL su parası ödersiniz .   


16 damacana su 304 Litre yapmaktadır , yani aylık 304 litre su için 640TL ödemektesiniz.

Bravo su arıtma tasarruf cihazı ile 1 ton su arıttığınızı düşünelim ... yani 52 adet damacana su arıtmış olursunuz. 1 ton su fiyatı 6,84 TL  (büyük şehirlerde) faturanıza yansır.


Bu durumda 1 damacana fiyatı sadece 0,13 kuruşa denk gelir. 
Unutmayın Bravo su arıtma ile 640 TL yerine sadece 0,78 Kuruş ödersiniz.

Ergonomik tasarım ve içerisinde bulunan filtrasyon sistemleri ile doğal kaynak suyu tadında suya her daim sahip olabilirsiniz.

Aşama: Sediment filtre 1 ile 5 mikron aralığındaki partikülleri süzer. Bu partiküller: pas, küf, kum gibi partiküllerdir en çok kullanılan filtrasyon sistemi sediment filtredir.


Bunun yanı sıra bazen sularımız kesildiğinde sularımız kahverengi akar bunu en net görebileceğimiz yer sularımızın kesildiği andır diğer zamanlarda bu tarz partiküller gelmektedir ama gözümüzle göremeyiz.

Aşama: Aktif karbon filtrasyon sistemidir. Aktif karbon filtrasyon sistemi suyun içerisinde bulunan klor asbest gibi bu çocuk asrın emilimini sağlar

Aşama: Blok karbon filtrasyon sistemi sıkıştırılmış karbon teknoloji ile oluşturulan bu sistemimizde suyun içerisinde gaz fazına geçmiş olan ve bunun yanı sıra mikronun olarak bir mikrona daha çok yaklaşık olan partiküllerin tutulumu sağlanır

Aşama: Membran Filtrasyon sistemi; Membran filtrasyon sistemi ilk olarak
NASA tarafından astronotların idrarlarının arıtarak tekrar içmelerini olarak kullanımını sağlayan filtrasyon sistemidir.

Bu filtre sistemi NASA patentlidir. Bunun yanı sıra bu filtrasyon sisteminden kesinlikle eriyik mineraller dışında hiçbir şey geçemez.
İnsanların aklına en çok aklına takılan sorulardan biri suyun içerisindeki mineraller ölüyor mu? Mineraller ölmez, mineral yaşayan bir canlı değildir, bir maddedir.

Bahsi geçen konudaki minarelerin ölmesi ile ilgili bahsedilen şeyler aslında suyun içerisinde bulunan bakteriler virüslerdir.
Tansiyon hastalıkları ve birçok hastalığa sebebiyet verdiğini çeşitli ritaratürlerden inceleye bilirsiniz Membran filtrasyon sisteminin bir çok damacana su firması pet şişe firması kullanmaktadır ve kullanılması en mantıklı olan sistemdir.
Damacanaların içerisindeki sularla ilgili herhangi bir sıkıntı yoktur.  Pet şişe içerisindeki su ile ilgili de herhangi bir sıkıntı yoktur ama pet şişelerin içerisindeki suyun asıl en büyük sıkıntısı pet kullanımında plastik kullanımıdır.

Doğamızı kirletmektedir ve bunun yanı sıra pet şişe sularının içeriğinde bulunan flüorür klor suyun çok uzun süre beklediğinde herhangi bir şekilde bozulmamasını sağlar. Ancak vücudumuzu klor ve flüorür girdiğinde vücudumuz için zararlar ortaya çıkmaktadır.
Su Arıtma Cihazı kullanımında insan vücuduna zararlı hiçbir mineral yada zararlı hiçbir madde giremez. İnternet ve çevrenizden araştıracağınız zaman göreceğiniz bilgiler doğrultusunda A kalite bir Su Arıtma Cihazı fiyatı olarak en uygun Bravo Su Arıtma Cihazı olacaktır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Whatsapp
Hemen Ara
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır