Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi - Su Arıtma Cihazı Satış ve Filtre Değişimi | Bravo Ev Tipi Su Arıtma Sistemleri
Türkiye'nin en kaliteli su arıtma cihazı

Adres

Denizköşkler Mah. E-5 Yan Yol No:53/A Avcılar / İstanbul / TÜRKİYE

İletişim Bilgileri

0537 396 95 78

Email Adresimiz

info@bravosuaritma.com.tr

kurumsal@bravosuaritma.com.tr

Makaleler » » Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

resimKonu
Su arıtma cihazlarında filtre değişimi, farklı periyotlarda gerçekleştirilir. Musluk suları içlerinde kimyasal maddeler başta olmak üzere çökelti oluşturan maddeler barındırır. Su arıtma cihazlarının filtreleri tüm bunları arındırarak kişilere daha rahat
 

Su arıtma cihazlarında filtre değişimi, farklı periyotlarda gerçekleştirilir. Musluk suları içlerinde kimyasal maddeler başta olmak üzere çökelti oluşturan maddeler barındırır. Su arıtma cihazlarının filtreleri tüm bunları arındırarak kişilere daha rahat içimli su vermeyi sağlar. Ancak belirli aralıklar ile dolan bu filtrelerin yenileri ile değişimi gereklidir. Su arıtma cihazı filtre değişimi, cihazın suyun içinden bakterileri ve virüsleri arındırmasına yardımcı olmak amacı ile yapılmaktadır. Hyundai marka arıtma cihazları için ihtiyacınız olan filtre tiplerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Su Arıtma Filtreleri Ne İşe Yarar?

Su arıtma filtrelerinin işi suyun içinden klor, nitrit, cıva, arsenik, kurşun ve canlı mikro organizmaları ayrıştırmaktır. Arındırılan su temiz, berrak ve kokusuz olarak bataryalardan akar. Su arıtma cihazları için en önemli araç filtrelerdir. Herhangi bir arıza veya su da bulunan kötü tat bu ürünlerin işlevini yapamamasından kaynaklanmaktadır. Kişiler böyle bir durum ile karşılaştığında filtre bakımlarını aksatmamalı ve müşteri temsilcileri ile iletişime geçmelidir. Filtreler kaliteli üretildiğinde değişim işlemi sık sık gerçekleşmez. Hyundai garantisi veren tüm su arıtma cihazlarımızın filtreleri uzun ömürlüdür.

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ne Zaman?

Su arıtma cihazlarının filtre değişimleri, filtre tipine göre farklılık gösterir. Bazı cihazların filtreleri dayanıklı olmadığı için 3 ila 6 ay içinde değiştirmek gerekebilir. Kaliteli su arıtma cihazlarında ise bu süre daha da uzamaktadır. Hyundai markalı su arıtma cihazı filtre değişimi cihaz kullanılmaya başladıktan sonra I, II, III filtre tipine sahip ise 10 ay IV, V tipine sahip ise 24 ay sonra yapılmaktadır.

Su Arıtma Filtre Fiyatları

Su arıtma filtre fiyatları, her marka ve modele göre değişkenlik gösterir. Her marka kendi cihazına uygun farklı bir filtre ürettiği için kullanıcılar kendilerine uygun olanı seçmelidir. Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olan Hyundai su arıtma cihazları filtrelerini cazip fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Tasarruf etmeyi kolaylaştıran ürünlerimize göz atabilirsiniz. Su arıtma cihazı filtre değişim süresi en uzun olan markamızın ürünleri ile tanışmak için web adresimizi ziyaret edebilir detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizle görüşmeler yapabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Whatsapp
Hemen Ara
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır