Su Arıtma Cihaz Montajı - Su Arıtma Cihazı Satış ve Filtre Değişimi | Bravo Ev Tipi Su Arıtma Sistemleri
Türkiye'nin en kaliteli su arıtma cihazı

Adres

Denizköşkler Mah. E-5 Yan Yol No:53/A Avcılar / İstanbul / TÜRKİYE

İletişim Bilgileri

0537 396 95 78

Email Adresimiz

info@bravosuaritma.com.tr

kurumsal@bravosuaritma.com.tr

Makaleler » » Su Arıtma Cihaz Montajı

resimKonu
Su arıtma cihazı kurulumu servis personellerince gerçekleştirilir. Montaj aşaması tezgaha cihaz musluğu için açılan delikle başlar ve su arıtma cihazı su tankı montajı ile sonlanır. Gerekli malzemelere sahip olunması halinde su arıtma cihazı montajı kulla
 

Su arıtma cihazı kurulumu servis personellerince gerçekleştirilir. Montaj aşaması tezgaha cihaz musluğu için açılan delikle başlar ve su arıtma cihazı su tankı montajı ile sonlanır. Gerekli malzemelere sahip olunması halinde su arıtma cihazı montajı kullanıcı tarafından gerçekleştirilse de Hyundai marka arıtma cihazı tercih eden müşterilerimize uzman ekiplerimiz tarafından ücretsiz montaj desteği verilmektedir.

Su Arıtma Cihazı Kurulumunda Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Su arıtma cihaz montajında gerekli malzemeler şunlardır:

  • İngiliz anahtarı
  • 12 mm mermer delici punch
  • Matkap
  • Açık ağız anahtar takımı (14/15”)

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Montajı Nasıl Yapılır?

Tezgah altı su arıtma cihazlarının kurulumu birkaç basit aşamada tamamlanır. Firmamızdan yapılan satın alımlarda müşterilerimiz, evlerinde herhangi bir değişikliğe gitmeden uzman teknik servis personellerimizce sunulan ücretsiz kurulum desteğinden yararlanabilir. Montaj aşamasını özetlemek gerekirse kısaca tezgah altı su arıtma cihazı montajı şu şekilde özetlenebilir:

  1. Tezgahın uygun bölümünden mermer delici punch uç yardımı ile arıtma cihazı musluğu için delik açılır.
  2. Açılan yuvaya öncelikle kauçuk parça takılır ve musluk yerleştirilir.
  3. Cihazın besleme suyu (hat alma vanası) kurulumu gerçekleştirilir.
  4. Cihaz tezgah üstünde konumlandırılır.
  5. Cihaz inlet (su girişi) bölümüne uygun ölçüde hortum bağlanır.
  6. Gidere arıtma hortumu kırılmayacak şekilde geçirilir ve drain atık su kısmına bağlantı yapılarak cihaz montajı tamamlanır.

Su Arıtma Cihazı Montaj Fiyatları

Su arıtma cihazı kurulum fiyatları il bazında farklı seyredebilir. Cihazı satın aldığınız markanın ücretsiz montaj desteği bulunmaması halinde, su arıtma cihaz kurulumu için 250 TL ile 400 TL arasında değişen ücret ödemeniz gereklidir. Su arıtma cihazını kurdurmak için ortalama 300 TL ödeme yapmanız gereklidir.

Su Arıtma Cihazı Filtreleri Ne Zaman Değişir?

Su arıtma cihazı filtre değişimi cihazlarımız için 10 ay ile 24 ay arasında değişir. Cihazlarımızın I, II ve III filtreleri 10. ayda değişirken, IV ve V filtreleri 24. ayda değişmektedir. Filtre değişim zamanı geldiğinde müşteri temsilcimiz tarafından alınır ve oluşturulan randevu ardından filtrelerinizin değişimi için saha ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Hyundai Su Arıtma Cihazı Montajı Ücretli Mi?

Hyundai su arıtma cihazı kurulumu deneyimli kadromuzca ücretsiz olarak yapılmaktadır. Web sitemizde sizlere sunulan su arıtma cihazı fiyatlarına KDV ve montaj dahildir. Cihaz temini için bizi seçtiğinizde ortalama 1 iş günü içerisinde ücretsiz su arıtma cihazı montajı yetkili personellerimizce gerçekleştirilir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Whatsapp
Hemen Ara
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır