Endüstriyel Su Arıtma - Su Arıtma Cihazı Satış ve Filtre Değişimi | Bravo Ev Tipi Su Arıtma Sistemleri
Türkiye'nin en kaliteli su arıtma cihazı

Adres

Denizköşkler Mah. E-5 Yan Yol No:53/A Avcılar / İstanbul / TÜRKİYE

İletişim Bilgileri

0537 396 95 78

Email Adresimiz

info@bravosuaritma.com.tr

kurumsal@bravosuaritma.com.tr

Makaleler » » Endüstriyel Su Arıtma

resimKonu
Yenilikçi teknoloji ve üstün mühendislik anlayışı ile endüstriyel alanda iş kalitenizi yükseltmek için size özel etkili çözümler sunmaktayız. Sizi dinliyor istekleriniz doğrultusunda sizin için en uygun çözümü projelendiriyoruz.
 

Yenilikçi teknoloji ve üstün mühendislik anlayışı ile endüstriyel alanda iş kalitenizi yükseltmek için size özel etkili çözümler sunmaktayız. Sizi dinliyor istekleriniz doğrultusunda sizin için en uygun çözümü projelendiriyoruz.

Endüstriyel su yumuşatma sistemleri geçmişten günümüze kadar pek çok farklı alanlardan tercih ediliyor. Bu nedenle bu profesyonel sistemler pek çok işletmeler açısından büyük avantajlar sağlıyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu sistemlerden ek ücretler ödemeden garantili olarak faydalanabilirsiniz. Endüstriyel alanların olmazsa olmazı olan su yumuşatma sistemlerinden düşük bir maliyet üzerinden faydalanabilirsiniz. Bu kaliteli sistemler maksimum ömür süresine sahiptir. Bu nedenle tek seferlik uygulanması durumunda kalitesini uzun seneler boyunca devam ettiriyor.

Endüstriyel Su Yumuşatma Sistemleri Nedir?

Endüstriyel su yumuşatma sistemleri isminden de anlaşılacağı üzere endüstriyel ve benzeri türden alanlarda uygulanan atık su yumuşatma sistemleridir. Ülkemiz genelinden kurumsal endüstriyel firmalar tarafından tercih edilen bu sistemlerde herhangi bir tıkanma ve benzeri türden sorunlar meydana gelmez.

Dolaysıyla uzun seneler boyunca sorunsuz ve hızlı bir şekilde hizmet sunar. Su içerisinde yer alan MG ve CA adındaki bazı iyonlar suda sertlik problemi meydana gelmesine neden oluyor. Dolaysıyla etkili iyon değişim uygulaması üzerinden sertliğe neden olan söz konusu iyonların alınması işlemine su yumuşatma adı veriliyor. Sert su, firmalarda normalden daha yüksek düzeyde enerji harcanmasına, suyun yeniden yumuşatılması açısından en etkili uygulama olarak endüstriyel su yumuşatması sistemine başvurulabiliyor.

Endüstriyel Su Yumuşatma Sistemleri Neden Gereklidir?

Endüstriyel su yumuşatma sistemleri birçok sebeplerden dolayı mutlaka alınması gereken bir hizmettir. Suyun yüksek kaliteye sahip olması hem insan ömrünün uzaması açısından ve hem de kullanılan diğer ürünlerin daha sağlıklı bir şekilde işlev görmesi açısından önemlidir. Suyun içerisinde bilimsel olarak da ispatlandığı gibi çok sayıda iyot ve benzeri türden bileşenler yer alıyor. Bu bileşenlerden özellikler bazılarının suyun kalite standardını düşürerek daha sert bir yapıya sahip olmasına neden olduğu gözlemlenmiştir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Whatsapp
Hemen Ara
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır